
Villa “ARUBA ESSAOUIRA” is een prachtig gebouw met karakter dat de authenticiteit van een kasba van weleer combineert met moderne accommodatie voor uw seminaries.
Deze authentieke en rustige plaats is ideaal voor al uw bijeenkomsten, om het team in het groen onder te dompelen en hechten banden te smeden op een uitzonderlijke locatie. Uw medewerkers zullen de sereniteit en de ontvangst op deze magische, aantrekkelijke plek zeker weten te waarderen.

Diensten
Halfpension: ontbijt + 1 maaltijd/dag.
- NIEUW: “Organisatie van een seminarie met “all in” al dan niet met verblijf” – 4 tot 10 personen – gedetailleerd bestek op verzoek.
- Overnachting + ontbijt
- Huur van het volledige huis, ontbijt inbegrepen
- Gratis WIFI
- Huislinnen ter plaatse voorzien (lakens, handdoeken)
- 1 huishoudster voor het dagelijkse onderhoud.
- 5 kamers en 5 badkamers, elk met toilet.
- Barbecue
- Groot terras
- Yogacursus: op verzoek
- Massages: op verzoek
- Poolhouse
- Petanquebaan


Green Cottage is de perfecte plaats voor uw zakenreizen.
De locatie in het midden van het platteland, uit het zicht, op 15 kilometer van de Golf de Mogabor, in een weelderige omgeving met bougainvillea’s, olijfbomen, arganbomen en bloemen eigen aan de streek verleidt ongetwijfeld uw klanten, partners en medewerkers.
Een geslaagd verblijf voor alle delegaties in het buitenland.
Op deze magische plaats worden uw missies en bedrijfsverblijven ongetwijfeld momenten om nooit meer te vergeten.