


Green Cottage – evenementenlocatie midden in de natuur, op slechts enkele minuten van Brussel.
Ideaal voor bedrijfsdiners, bedrijfsevenementen, seminars en teambuildingactiviteiten.
Organiseer je eindejaarsevenement bij Green Cottage
Ik wil graag een vergadering organiseren met teambuilding en een maaltijd bij Green Cottage.
Een groen kader voor uw bedrijfsevenementen in de buurt van Brussel
Trakteer je personeel op een unieke collectieve ervaring: een bedrijfsdiner gecombineerd met teambuildingactiviteiten in een natuurlijke omgeving in Brussegem/Merchtem, op ongeveer 20-25 minuten van Brussel. Green Cottage biedt een rustige omgeving, volledig uitgeruste kamers en 8 slaapkamers voor uw residentiële seminars.



Waarom kiezen voor een bedrijfsdiner met teambuilding?
Een bedrijfsdiner met teambuilding helpt de communicatie, cohesie en teambetrokkenheid te versterken. Het is ook de idealegelegenheid om uw personeel te bedanken, de feestdagen te vieren en een gezellig moment dicht bij Brussel te delen.
- Een sterk team creëren door middel van leuke activiteiten en aangepaste uitdagingen
- Een stevige eindejaarsmaaltijd delen, ter plaatse bereid
- Geniet van een groene ruimte die je aanmoedigt om uit te schakelen en creatief te zijn



Originele teambuildingactiviteiten op maat
Green Cottage biedt een breed scala aan ervaringen: boogschieten, kleiduivenschieten, vuurlopen, schapen drijven/gidsen, tochten met een paardenkoets, keramiekworkshops, etc. Een perfecte combinatie van communicatie, uitdagingen en plezier in de buitenlucht voor groepen van 4 tot 60 personen:
- Buiten: boogschieten, kleiduivenschieten, schapen onder begeleiding, cohesie & plezier
- Creatief: pottenbakken, manuele workshops, perfect voor non-verbale communicatie
- Residentieel: combineer vergaderingen, activiteiten en een eindejaarsdiner op één of twee dagen


Ter plaatse bereide maaltijden: buffet, cocktail, BBQ of diner
De gerechten worden ter plaatse bereid om versheid en gezelligheid te garanderen. Afhankelijk van het seizoen kun je je menu kiezen: gastronomisch buffet, cocktailreceptie of maaltijd. Koffiepauzes en de beroemde Royal BBQ zullen je dagen en avonden opvrolijken, perfect voor een gezellig eindejaarsbedrijfsevenement.
| Formule | Waar heb je het voor nodig? | Voordelen |
|---|---|---|
| Buffet | Grote groepen tot 60 personen in een ontspannen sfeer | Vrij tempo, gemakkelijke uitwisselingen |
| Cocktail | Netwerken, productlanceringen voor maximaal 300 mensen | Mobiel formaat, animaties mogelijk |
| Diner | Formelere avonden voor maximaal 55 personen | Bordbediening en bediening aan tafel |
Kant-en-klare organisatie & aangepaste ruimtes
Het team begeleidt u vanaf het moment dat u contact met ons opneemt tot en met de boeking: scenografie en decoratie, entertainment, beheer van voorwaarden en bepalingen, vertrouwelijkheid voor uw uitvoerende comités en logistiek op de grote dag. Volledig uitgeruste zalen (vergaderingen, seminars, workshops) + buitenruimtes voor een pauze tussen twee activiteiten.
- Groene kamers (vergaderingen, workshops, brainstormen)
- Tuinen en weide voor activiteiten en cocktailparty‘s
- Accommodatie (8 kamers) voor residentiële seminars
Mijn eindejaarsactiviteitenbijeenkomst organiseren.
Ik wil graag een bijeenkomst organiseren met activiteiten op
Green Cottage.
Dicht bij Brussel: gemakkelijke toegang, parkeren, bekende bezienswaardigheden
Green Cottage ligt op 15-25 minuten van vele belangrijke punten: luchthaven Zaventem, Brusselse Ring (afrit Wemmel-Merchtem), Brussels Expo/Heysel, Atomium, nabijgelegen treinstations en Mollem te voet. Privéparking op het terrein.
FAQ – Diner & bedrijfsevenementen in Brussel
Afhankelijk van de configuratie (binnen/buiten), tot ~50-60 deelnemers voor een bedrijfsdiner met activiteiten. Accommodatie beschikbaar in 8 kamers voor het residentiële formaat.
Ja, van sportieve uitdagingen (boogschieten, kleiduivenschieten) tot creatieve workshops (pottenbakken) en niet te vergeten onvergetelijke ervaringen (vuurlopen, schapengidsen). Een programma op maat van jouw behoeften en budget.
Perfect voor een bedrijfsevenement aan het einde van het jaar: feestelijke sfeer, ter plekke bereid diner, gezellige groene ruimtes en winterse activiteiten.
Snel bereikbaar via de Ring (Wemmel-Merchtem), vlakbij Brussels Expo/Heysel en de luchthaven van Zaventem; station Mollem op wandelafstand.
Ja, privatisering is mogelijk om vertrouwelijkheid en comfort te garanderen tijdens een vergadering, seminar of productlancering.